Nasi klienci
Nasze usługi

Aktualności

26.04.2014
"Zagrożenia w podatkach, jak im przeciwdziałać, na co zwrócić szczególną uwagę"

Miło nam poinformować, że ETL Polska została partnerem merytorycznym konferencji "Zagrożenia w podatkach, jak im przeciwdziałać, na co zwrócić szczególną uwagę", organizowanej przez Dziennik Gazetę Prawną. Konferencja odbyła się w dniu 24 kwietnia 2014 r w Hotelu Marriott w Warszawie.

Konferencja rozpoczęła się prelekcją poprowadzoną przez Renatę Ślesicką, Prezes Zarządu, ETL Warszawa, Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o., członek ETL Polska, prezentując temat "VAT od aut - co grozi od 1 kwietnia 2014 r. za niewłaściwe odliczenie 100 proc. podatku. Na co uważać, żeby nie ryzykować utratą prawa do odliczenia i sankcjami karnoskarbowymi".

Renata Ślesicka wzięła również udział w końcowym Panelu dyskusyjnym: VAT od aut.

Konferencja miała na celu zwrócenie uwagi uczestników na najistotniejsze kwestie, które pozwolą ograniczyć ryzyko sporu fiskusem i odpowiedzialności, także karnej. Prelegenci wyjaśnili, jak skonstruować umowy i wewnętrzną dokumentację, ułożyć sobie relacje z kontrahentami oraz usprawnić obieg informacji w firmie. Wskazali również zagrożenia, których można się spodziewać w najbliższym czasie w związku z planowanymi i już uchwalonymi zmianami w przepisach podatkowych.


Agenda wydarzenia znajduje się na stronie organizatora.

« powrót

Nasze oddziały

Zapraszamy do naszych oddziałów

Kontakt

ETL POLSKA sp. z o. o.
ul. Żwirki 17
90-539 Łódź
Tel./Fax: + 48 22 632 15 50
info@etl.pl

dr Dominik Lubasz
Radca prawny
Członek zarządu
dominik.lubasz@etl.pl
Tel kom.: +48 509 824 632

Broszura ETL Advision