Nasi klienci
Nasze usługi

Lekarze

Zastanawiają się Państwo nad otwarciem samodzielnej lub wspólnej praktyki lekarskiej, nad jej ekspansją lub nad przystąpieniem do istniejącej praktyki lekarskiej jako partner? Wspólne wykonanie zawodu przynosi wiele korzyści i cieszy się rosnącą popularnością jako najbardziej przyszłościowy model świadczenia usług medycznych. Wybierając takie rozwiązanie trzeba jednak uwzględnić szczególną specyfikę grupy zawodowej lekarzy, jako że tak współpraca stawia przed wszystkimi partnerami nowe wyzwania i trudności. . Dlatego służymy Państwu pomocą przy opracowywaniu niezbędnych formalnych podstaw działalności takich jak transparentne zasady rozliczeń, w tym podatkowych oraz adekwatna struktura organizacyjna.

Wykonywanie zawodu lekarza to jednak nie tylko własna praktyka, ale również zatrudnienie w większych podmiotach i dlatego specjaliści ETL wspierają swoich Klientów przy analizie kontraktów, umów o pracę i związanych z tym rozliczeń podatkowych.

Z wykonywaniem zawodu lekarza związane jest oczywiście specyficzne ryzyko zawodowe. W przypadku zaistnienia zdarzeń szkodowych, w tym wynikających z błędów w sztuce lekarskiej reprezentujemy naszych klientów w toku postępowań sądowych we wszystkich instancjach.

Nasze oddziały

Zapraszamy do naszych oddziałów

Kontakt

ETL POLSKA sp. z o. o.
ul. Żwirki 17
90-539 Łódź
Tel./Fax: + 48 22 632 15 50
info@etl.pl

dr Dominik Lubasz
Radca prawny
Członek zarządu
dominik.lubasz@etl.pl
Tel kom.: +48 509 824 632

Broszura ETL Advision