Nasi klienci
Nasze usługi

Grupa ETL

Międzynarodowa sieć kancelarii prawnych, podatkowych i biegłych rewidentów

ETL (European Tax & Law) jest międzynarodową siecią kancelarii doradców podatkowych, biegłych rewidentów i radców prawnych zrzeszającą specjalistów z Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Azji i Afryki. Jednocześnie jesteśmy największą siecią doradczą w Niemczech oraz jedną z czołowych europejskich grup konsultingowych.

Naszym celem jest wydajna, fachowa i kompleksowa obsługa przedsiębiorców w zakresie ich ekonomicznej, podatkowej i prawnej działalności.

W ponad 800 kancelariach w Niemczech i w Europie oferujemy Państwu kompleksową obsługę prawną, księgową i podatkową. Oferowane przez nas usługi mają charakter międzynarodowy, ponieważ system współpracy pomiędzy członkami grupy umożliwia obsługę Klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Współpraca w ramach sieci ETL gwarantuje nie tylko minimalizację kosztów i szeroki dostęp do specjalistycznej wiedzy ale również jednorodną obsługę naszych Klientów działających na płaszczyźnie międzynarodowej.

Największe znaczenie ma jednak zawsze bezpośredni kontakt Klienta z dedykowanym doradcą ETL. Stosowanie standardów ETL oraz sprawdzonych rozwiązań organizacyjnych i technicznych daje gwarancję wysokiej jakości usług oferowanych naszym Klientom.

Ponad 120 000 klientów zyskuje już teraz dzięki współpracy z interdyscyplinarną i transgraniczną siecią kancelarii ETL.

Szczegółową informację dotyczącą ETL znajdziecie Państwo na stronach:
www.etl.pl
www.etl-wordwide.com


Doradcy ETL dla małych i średnich przedsiębiorstw

Przedstawiciele sieci ETL są przede wszystkim partnerem dla małych i średnich przedsiębiorców z różnych branż, zorganizowanych we wszystkich formach prawnych, jak np.:

  • przedsiębiorcy jednoosobowi
  • spółki cywilne
  • osobowe spółki handlowe
  • kapitałowe spółki handlowe
  • przedsiębiorcy wykonujący wolne zawody
  • stowarzyszenia
  • fundacje
Nasze oddziały

Zapraszamy do naszych oddziałów

Kontakt

ETL POLSKA sp. z o. o.
ul. Żwirki 17
90-539 Łódź
Tel./Fax: + 48 22 632 15 50
info@etl.pl

dr Dominik Lubasz
Radca prawny
Członek zarządu
dominik.lubasz@etl.pl
Tel kom.: +48 509 824 632

Broszura ETL Advision